درباره ما

10 / 10
از 1 کاربر

 

معرفی فعالیت های شرکت

شرکت آبیار ماداکسین بعنوان یک شرکت دانش بنیان در جهت طراحی و راه اندازی فرایندهای مرتبط با گندزدایی آب، تامین کلر و فرایندهای پاک (دوستدار محیط زیست) در تهران تاسیس شد. این شرکت همگام با دانش روز دنیا فعالیت خود را در زمینه اجرای فرایندهای الکترولیز نمک طعام به منظور تولید کلر فعال آغاز نمود. در این راستا سامانه های گندزدایی آب از طریق فرایند الکترولیز نمک طعام، متناسب با ظرفیت تولید، بار آلودگی و دیگر فاکتورهای مورد نیاز طراحی و ساخته شد. سامانه ­های الکترولیز نمک طعام در شرکت ماداکسین شامل سامانه تولید مولتی اکسیدانت، هیپوکلریت سدیم و سامانه ناپیوسته هیپوکلریت سدیم می­باشد. ظرفیت سامانه های گندزدایی در شرکت ماداکسین از مقادیر بسیار پایین تا بیش از 100Kg/hr و بر اساس نیاز متقاضی، طراحی و ساخته می­ شود.

همچنین شرکت آبیار ماداکسین با در نظر گرفتن معضلات زیست محیطی بویژه آلودگی هوای کلانشهرها، اقدام به اجرای طرح پاکسازی موتور خودروهای شهری نموده و این طرح در قالب یک تکنولوژی نوین در حال اجرا می ­باشد.

شرکت ابیار ماداکسین علاوه بر تجاری سازی و اجرایی نمودن پروژه ها، تحقیق و پژوهش را در صدر کلیه برنامه ها قرار داده و رسالت خود بعنوان یک شرکت دانش بنیان را عملی کرده است.

اهداف

از اهداف و سیاست­های شرکت ماداکسین می­توان به اجرای پروژه­ های تصفیه فیزیکی و شیمیایی آب، طراحی سامانه های گندزدایی از طریق فرایندهای الکترولیز، تولید و بسته بندی مواد کلردار گندزدا، ارائه خدمات مرتبط با آب و فاضلاب، امور استخرها و تصفیه خانه ­ها اشاره نمود. همچنین مطالعه، تحقیق و دستیابی به تکنولوژی های برتر دنیا در حوزه فرایندهای الکتروشیمیایی و بکار بردن آنها در صنعت، یکی از مهم ترین اهداف و سیاست های شرکت آبیار ماداکسین می باشد.

لذا، با توجه به موارد فوق، مهمترین هدف در شرکت ماداکسین، تامین کلر آب در مجموعه استخر های شنا، آب آشامیدنی، تصفیه خانه ها، نیروگاه برق و هر فرایندی که نیاز به کلر محلول یا کلر فعال دارد، می ­باشد. این شرکت مفتخر به اجرای پروژه­های نصب و راه اندازی سامانه­ های الکترولیز نمک طعام در استخرها، پارک­های آبی، نیروگاه برق و شرکت­ های آب و فاضلاب کشور می­ باشد. کارشناسان و متخصصین ماداکسین، سامانه­ های الکترولیز نمک طعام را با توجه به نوع گندزدایی، میزان بار آلودگی آب، جوانب اقتصادی متقاضیان و محل اجرای پروژه، طراحی، نصب و راه ­اندازی می ­کنند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :