شرکت آبیار ماداکسین بعنوان یک شرکت دانش بنیان در زمینه فرایندهای الکترولیز نمک طعام و سازگار با محیط زیست فعالیت دارد. این شرکت مفتخر به اجرای پروژه­ های نصب و راه اندازی سامانه ­های الکترولیز نمک طعام در شرکت­های آب و فاضلاب، تصفیه خانه­ ها، استخرها،پارکهای آبی و دیگر متقاضیان محلول کلر فعال جهت گندزدایی آب (نظیر کشتارگاه طیور) می­ باشد. توجه به محیط زیست، کاهش مصرف انرژی و استفاده از تکنولوژی های برتر دنیا از اهداف متخصصین شرکت آبیار ماداکسین است. شرکت آبیار ماداکسین محصولات و خدمات خود را با امکانات ویژه طراحی و اجرا نموده و تاکنون با چندین مرکز معتبر در زمینه آب، فاضلاب و استخرهای مراکز ورزشی همکاری داشته و اجرای بسیاری از پروژه­های گندزدایی در حوزه آب و فاضلاب را در دستور کار قرار دارد. 

گروه آبیار ماداکسین علاوه بر اهداف اقتصادی، تحقیق و توسعه در جهت بهبود و توسعه محصول را نیز در دستور کار قرار داده است تا کسب توانمندی‌های علمی و فن‌آورانه در توسعۀ تکنولوژی­های جدید و بهبود محصولات فعلی تحقق یابد.

در جریان تحقق هدفِ راهبردی بهبود و توسعۀ محصولات بر اساس بازخورد مشتریان، شرکت آبیار ماداکسین توانست با بهره ‌گیری از همۀ توان و ظرفیت خود در مدت کوتاهی به این مهم نائل آید و پروژه‌های متعددی در راستای بهبود محصول تعریف کرده و به انجام رساند

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :